Skupiny i písničkáři:

      BRADELSKÁ SKLENĚNKA - INTERPRETAČNÍ SKLENĚNKA, je oceněním nejvyšším a uděluje se pro skupinu s nejkompletnějším vystoupením. Tedy od textů, přes melidie a ucelenost skladeb jako takových, až po zvučení a celkové vystupování na pódiu.
(cenu uděluje porota)

      DIVÁCKÁ SKLENĚNKA - je vlastně jedinou cenou, kterou udělují diváci ve svém hlasování, kdy každý divák, který chce hlasovat, musí dát tři různé hlasy, a přitom každý hlas jinému interpretu. Tím se alespoň trošku snižuje účinek fanouškovského fenoménu.
(cenu udělují diváci)

      SKLENĚNKA UDĚLENÁ SOUTĚŽÍCÍMI - být ohodnocen porotou nebo diváky, je samozřejmě potěšující a významné, ale stejně tak si lze vážit hlasů kolegů muzikantů. Nelze dávat hlas sobě. Samozřejmě...))
(cenu udělují soutěžící)

      AUTORSKÁ SKLENĚNKA - kompletní hodnocení autorské tvorby. Texty, melodie a aranže. Není tedy důležité mít vynikající jednu skladbu a na tu sázet.
(cenu uděluje porota)      ARANŽERSKÁ SKLENĚNKA - za nejlepší aranž pro jednu konkrétní skladbu. Uděluje se pouze v soutěži skupin.
(cenu uděluje porota)

      TEXTOVÁ SKLENĚNKA - pro jeden nejzalímavější text.
(cenu uděluje porota)

      MELODICKÁ SKLENĚNKA - kompletní hodnocení autorské tvorby. Texty, melodie a aranže. Není tedy důležité mít vynikající jednu skladbu a na tu sázet.
(cenu uděluje porota)

      INSTRUMENTÁLNÍ SKLENĚNKA - oceněnní pro nejlepšího instrumentalistu.
(cenu uděluje porota)

      PĚVECKÁ SKLENĚNKA - ocenění pro nejlepšího zpěváka.
(cenu uděluje porota)

      VYSMÁTÁ SKLENĚNKA - cena pro nejvtipnější text. Pozor, tato cena se neuděluje pouze soutěžícím. Vysmátou Skleněnku může obdržet i host.
(cenu uděluje porota)


Kontakt :


Hudební Folková
& Country Jednota

Jana Zajíce 635, 530 12 Pardubice

Tel: 461 040 024
Mobil: 606 20 27 29 (Jarek Hampejs),
776 852 226 (Kačka Olyšarová)


počítadlo založeno 22.2.2008